Team Aqua

(Japonsky アクア団 Aqua Gang)


   Náš tým byl známý jako jeden z ničemných týmu v Hoenn regionu. S pomocí síly Kyogre jsme chtěli, zvýšit rozlohu oceánu. Díky převaze vody nad pevninou a vybavení, jako jsou ponorky a lodě, bychom pak získali nadvládu nad světem. Nikdo jiný se totiž nevyzná v oceánu tak, jako právě my.
   Tým založil Archie (*Totodil*, nyní *Tyracroc*), který byl i prvním leaderem. Poté vedla tým Ledrene Suicune Wolf. Od 8.ledna 2011 vede tým znovu Archie (*Tyracroc*)!
   V současnosti se náš tým věnuje zkoumání oceánů a života v něm. Ovšem také soupeříme s dalšími týmy. A tady přichází tvá příležitost. Hledáme členy, schopné reprezentovat tým v nejrůznějších turnajích, soubojích i "pouličních" konzolových bitkách.

Pravidla pro přijetí

 1. Zaregistrovat se na těchto stránkách. (Napište o sobě co nejvíce a nezapomeňte uvést nějaký funkční kontakt - email, ICQ nebo telefonní číslo)
 2. Přihlásit se do týmu.
 3. Vlastnit Nintendo DS konzoli s originál Pokémon hrou (Diamond, Pearl, Platinum, Heart Gold, Soul Silver, Black nebo White).
 4. Být ochotný a schopný účastnit se společných akcí (neaktivní členy nechceme).


Pravidla tréningu pro členy týmu Aqua

 1. V týmu Aqua je zakázáno bojovat s: legendárními Pokémony(*) a "ohranými Pokémony(**)".
 2. Nově v partě musíte mít jednoho startera(***). Na důkaz toho, že ho máte stále rádi. Ale pouze jednoho!
 3. V týmu Aqua prosazujeme, aby si každý vymýšlel vlastní strategie zápasu. Za kopírování strategií mohou být členové vyloučeni.
 4. Trénujte Pokémony dle vašeho nejlepšího vědomí a svědomí. Chcete-li se dozvědět různé triky a tipy, jak vytrénovat vašeho Pokémona, aby byl opravdu dobrý, přečtěte si Oficiální příručku trenéra (anglicky).
 5. Leadera/Ledrene Týmu Aqua lze kdykoliv vyzvat na souboj (podle aktuálních pravidel týmu) a vyhrát tak pozici leadera/leaderky Týmu Aqua. K souboji je třeba se dostavit osobně (nelze přes wifi) a vyzyvatel musí vlastnit originál hru a projít kontrolou na cheaty.


 6. (*) Legendární Pokémoni: Articuno, Zapdos, Moltres, Mewtwo, Mew, Entei, Suicune, Raikou, Ho-oh, Lugia, Celebi, Registeel, Regice, Regirock, Latios, Latias, Kyogre, Groudon, Rayquaza, Jirachi, Deoxys, Dialga, Palkia, Uxie, Azelf, Mesprit, Heatran, Regigigas, Giratina, Cresselia, Phione a Manaphy, Darkrai, Shaymin, Arceus

  (**) Ohraní Pokémoni je speciální kategorie Pokémonů vymezena místo kategorie "ubers". Aktuálně jsou to tito Pokémoni:
  Electvire, Gengar, Umbreon, Blissey, Skarmory, Garchomp.
  Skupina Ohraných Pokémonů se tvoří na základě statistik z Mistrovství a mohou se upravovat podle dalších události v podobě turnajů.

  (***) Starteři: Starteři Venusaur, Charizard, Blastoise, Meganium, Typlosion, Feraligatr, Sceptile, Blaziken, Swampert, Torterra, Infernape, Empoleon nebo Pikachu

   V Členské sekci i Guestbooku je zákázáno se vyjadřovat neslušně. Neurážej ostatní ani v případě, že podle tebe nejednají rozumně. Raději se snaž pomáhat, a ochotně se s nimi poděl o své poznatky a znalosti, aby byli stejně chytří, jako ty.

   Po přijetí do týmu získáš hodnost Aqua Tyro. Tato hodnost je základní pro nováčky. Pokud se osvědčíš, leader tě povýší. Samotná účast na společných akcích tě může zařadit do skupiny Aqua DS Player, úspěchy v turnajích ti pak přinesou další povýšení a hodnosti. Díky nim pak budeš mít různé výhody, jako možnost změnit si obrázek v registraci atd...
Každý člen by se měl snažit v týmu něco dělat a nezůstat Tyro. Kdo zůstane Tyro déle než rok, bude z týmu vyhozen. Neaktivní členové nemají pro tým žádný význam.

   A to je snad vše :) Doufám, že si pravidla vezmeš k srdci a že Tým Aqua splní tvé očekávání. Pokud bys měl nějaký dotaz nebo nápad, napiš Aqua Leaderovi *Tyracrocovi* na e-mail tyracroc@pjz.cz.

Funkce v týmu

Aqua Leader Archie
Popis funkce: Jedině on/ona může přijímat nebo vyhazovat členy z Týmu Aqua.
Leader: *Tyracroc*
Jak funkci získat: Vyzvi Leadera/Ledrene na zápas o funkci Leadera podle aktuálních pravidel a vyhraj!
Aqua DS Player
Popis funkce: Zastupuje tým v pokémoních zápasech na DS.
DS Playeři: *Tyracroc*, Jerry, Death, $!r, Blade
Jak funkci získat: Jakmile budeš mít 6 Pokémonů na levelu 100, vyzvi Aqua Ledrene na zápas. Když ji přesvědčíš o tom, že tvůj tým je dobrý, tak stačí jen říct a budeš Aqua DS Player!
Aqua Tyro
Popis funkce: Snaž se něco v týmu dělat a povýšit.
Tyrové: lisakVUK, En-Cu-Kou, Charmy, wally, Razz, Mysak.Fuchsik, Roumen, T12, Petr, honza5, Fialka, devonaa, kubajel, Celebi, DarthDestiny, Silver, viki, digidecko, Georginho, standa17, mismagius, blastois9, dfil, Pokedlon, aegor, Terrion, test
Jak funkci získat: Tyro jsi automaticky po přijetí do Teamu.
Host
Popis funkce: Není v Teamu Aqua
Hosté: Suicune Wolf, Morx, Arceus, brok, feraligatr12, davidex007, alik1999, golduck, chimcharek, hupdak, obrtrpaslik99, Martas, NaŤulé, sasuka622, jak, Jíříček, Daniel, fasker, martinalip, inari007, limanka, loowely, drapo123456, 20, pilaras, fíla, vojta, hucup, davydavy, emil1505, buizel, Quest, levin, klarishka17, kostra6, KiKiNQuA, blendista, Masquerain, Štístko, ash, cvali2, Nika99, zadek07, See, natsuki ayame, Tala ^Sp^ The, Losos19, vendakasan, Feraligatr23, Celebýk, misak12345, KaitoChibi, erik518, Lukasone, BENDys, salin1, Davidca, pokemon1998, Mijulinka, lucka12, luhoš, Oshawott, dertus, KRABI, matějsalva, stracci, Justin Blactr, alexklepacek, jankastopkova, Esh10, K.O.R.Y, luckapucka, Garix, kikinat, Amy Rose, Drapion, Tanaka, Nika11121, Lukyrepisky, Hurysek, Gengar33, ArisuHayko, čelsi, Kryštof, dezi622, Limat, Dav123, esh, langoš, anihra1181, martin, martan, PETka33, martin1, aja, a.krocka, beruskaST, Esch, palo , simsekkuba, Fíla1, jezdec87, Sasanka12, rampepurda17, bafi1, corphish, ask, lucie263263263, babajaga, Emboar, YukiNight, eliska.30, pokoli, fcbdaniel, Bredy, willrock, Adas, kanny3, luckadasa, Mates, Independent Escorts in Ba, M4CH4L, Petr Mach, Zuzuje23
Pravidla funkce: Pro hosty žádná pravidla nemáme.
Jak funkci získat: Pokud nejsi v Teamu, jsi na těchto stránkách host.
Přihlaš se:
Nový účet
NovinkyPravidlaČlenovéVodní pokémoniObrázkyOdkazyGuestbookSekce pro členyNovinkyPravidlaČlenovéVodní pokémoniObrázkyOdkazyGuestbookSekce pro členy